מבצעים: כל המוצרים באתר בהנחה חסוך עד 70%

קיאק דיג

קיאק דיג

 

קיאק דייג מומלץ או  איזה קיאק הכי מומלץ לדייג ? איך בוחרים קיאק טוב לדייג? אם אתה דייג חובב או דייג מקצועי כדאי שתקרא את הכתבה הזו לפני שאתה רוכש קיאק מתאים לדייג. קייקי דייג מגיעים בכל הצורות והגדלים השונים וחשוב שתבחר נכון. בחירת קייק באופן נכון תאפשר לכם להפיק את המרב מהזמן שלכם על המים, הקיאק יהפוך להיות חלק ממסע הדייג שלך, יעזור למצות את ההנאה שבדייג והכי חשוב יגרום לכם להיות בטוחים יותר על המים.

כשאתה בוחר בקיאק דייג, צמצום האפשרויות שלך הוא למעשה די קל, וזה מתחיל באפיון סוגי הקיאקים כיצד ואיפה תשתמש בו : קודם כל עליך לענות על השאלות הבאות:

• האם אתה מחפש קיאק לדייג בבריכות ואגמים קטנים? • האם אתה מחפש קיאק לדייג בים חשוף לרוחות וגלים? איזה קייק מתאים לדייג מקצועי ? קייק לדייג מקצועי שונה מקיאק לדייג באגם . מה ההבדל בין דייג באגם לדייג בים?

• מהי טמפרטורת המים ? האם אתה מתכוון לדוג בחורף או בקיץ? האם אתה מתכונן לדוג במים קרים באופן קיצוני או מים בטמפרטורות רגילות?

מה ההבדל בין סוגי הקיאקים לדייג? - כשמדובר בביצועים, חשוב להבין את סוגי הקיאקים על מנת שתוכל להתאים את הקיאק המתאים ביותר עבורך. איזה קיאק הכי טוב לשימוש במים עם גלים? איזה קיאק הכי טוב לדייג בים? איזה קיאק הכי יציב על פני גלים? איזה קיאק הכי מהיר בים?

מה ההבדל בין קיאק ישיבה פנימית וקיאק ישיבה עליונה? ההחלטה הראשונה והגדולה שלך תהיה אם לקנות קיאק ישיבה עליונה או קיאק ישיבה פנימית

קיאק ישיבה עליונה - מה זה קיאק ישיבה עליונה? קייק ישיבה עליונה הוא קיאק דייג הכי ידידותי למשתמש. קיאק ישיבה עליונה היא הבחירה האולטימטיבית לדייגים וותיקים או לדייג החובב. קודם כל קיאק ישיבה עליונה מאוד יציב על פני המים.  קיאקים ישיבה עליונה נוחים לתפעול קל מאוד להיכנס או לצאת מתוכם. אין בהם תחושת מחנק. הניקוז בקיאק ישיבה עליונה הוא מסוג ניקוז עצמי מה שאומר שהמים מתנקזים דרך חורים קטנים המכונים חורי סקופר. הם עוברים ממש בתחתית הקיאק. המשמעות היא שאתה לא יכול להציף את הקיאק. תכונה בטיחותית נהדרת נוספת היא שבקיאקים מסוג ישיבה עליונה קל יותר לעלות חזרה מהמים מאשר קיאקים בישיבה פנימית אם משום מה נופלים למים. החיסרון היחיד בקיאק ישיבה עליונה לעומת קיאק ישיבה פנימית היא שבזמן החתירה כמעט בטוח שתירטב תוך כדי חתירה לעומת קיאק ישיבה פנימית המאפשר לך להישאר יבש

קיאקים ישיבה פנימית: מה זה קיאק ישיבה פנימית? קיאקים ישיבה פנימית יכולים להיות אופציה טובה עבור דייגים שנמצאים במים קרירים יותר, המעוניינים להישאר יבשים תוך כדי חתירה ורוצים קיאק שנע במהירות רבה יותר. קיאק ישיבה פנימית מאפשר לך להישאר יבש וגם נותן לך ביצועי מהירות כשאתה חותר אך יש לשים לב שהוא פחות יציב מקיאק ישיבה עליונה והישיבה בו מסובכת יותר מישיבה בקיאק ישיבה עליונה. קח בחשבון שקיאק ישיבה פנימית יכול להתהפך ועל כן חייב שתהייה מוגן באמצעות ליש אבטחה, אפוד ציפה וכי תישאר במים מוגנים או קרוב לחוף כדי שתוכל לשחות במקום אם תצטרך.

לאחר שהחלטתם ובחרתם אם לרכוש קיאק ישיבה עליונה או קיאק ישיבה פנימית השלב הבא הוא לבחור את אורך הקיאק. מה הוא אורך הקיאק הרצוי לקיאק דייג? ככלל, קיאק ארוך וצר יהיה מהיר יותר ואילו קיאק קצר ורחב יהיה איטי יותר אך יציב יותר. לדייג פיתיונות או דייג חובבני מתאים קיאק ישיבה עליונה קצר ורחב שיעניק לך יותר יציבות. לדייג חובב קיאק ישיבה עליונה באורך עד 3 או 4  מטר היא בחירה מצוינת. לדייג המקצועי המעוניין לחתור ולדוג רחוק מהחוף כדאי לבחור בקיאק ארוך יותר. לדייג מקצועי שרוצה להתרחק מהחוף ולדוג דגים גדולים, יתאים קיאק ישיבה עליונה מסוג מקצועי יותר כמו קיאק PRO ANGLER שהוא  קיאק ארוך צר, יציב ומאובזר במיוחד עבור כל דייג או מסע דייג מקצועי.

לאחר שהחלטת על הסגנון והגודל של הקיאק, יש עוד החלטה אחת מרכזית לקבל: האם אתה רוצה קיאק עם פדלים (דוושות) או שאתה מעדיף קיאק משוטים. מה ההבדל בין קיאק משוטים וקיאק פדלים?  באופן כללי כל הקייקים מופעלים על ידי משוטים, אך ישנן מספר חברות המציעות כיום קייקי פדלים. מה היתרון בקיאק פדלים או קיאק דוושות? אחד היתרונות של קייק דוושות הוא בכך שהוא מאפשר לחותר להשאיר את הידיים חופשיות לדייג. החיסרון הוא שקיאק דוושות כבד יותר מקיאק רגיל ופחות ניתן לתמרון מקיאקים אחרים. איך פועל קיאק פדלים? קיאק פדלים פועל באמצעות מערכת דוושות (כמו דוושות אופניים) מסוג מיראג' MIRAGE שמניעה את הקיאק קדימה או אחורה באמצעות הרגליים בלבד, כמו באופניים כך שהידיים נותרות חופשיות. החיסרון הוא שקיאק דוושות אינו יכול לשוט במים רדודים בצורה יעילה . אם החלטת לרכוש קיאק פדלים, כדאי לזכור לקחת אתך על הקיאק גם משוט לקיאק איכותי כגיבוי

בשלב זה אתה מצמצם באופן דרמטי את האפשרויות שלך, ורוב ההחלטות שלך ישפיעו כעת על הנוחות של הקיאק שלך, ומתייחסות לתכונות של נוחות לסוג דיג הקיאקים שאתה הולך לעשות.

להצגה:
סינון לפי:
 ליש אבטחה למשוט אורך עד 114 ס"מ מתאים לקיאק סירה או סאפ חיבור המשוט לכלי השייט באמצעות שאקל SEAFLO -51 %

ליש אבטחה למשוט אורך עד 114 ס"מ מתאים לקיאק סירה או סאפ חיבור המשוט לכלי השייט באמצעות שאקל SEAFLO

ליש אבטחה למשוט תוצרת SEAFLO ליש אבטחה למשוט, ליש קל משקל  עשוי חומר עמיד במים מתאים לקי..

₪59 ₪29
 קיאק ישיבה פנימית קשיח אורך 268 ס"מ מושב מובנה כולל משוט אלומיניום לקיאק דגם 1006|SEAPRO -32 %

קיאק ישיבה פנימית קשיח אורך 268 ס"מ מושב מובנה כולל משוט אלומיניום לקיאק דגם 1006|SEAPRO

קיאק קשיח ישיבה פנימית דגם SEAPRO-מתאים לאגמים  / נהרות / ים שטוח  דגם: 100600מפר..

₪2,190 ₪1,499
זוג מייצבים קשיחים לקיאק כולל תושבות אלומיניום להתקנה תוצרת C.KAYAK -37 %

זוג מייצבים קשיחים לקיאק כולל תושבות אלומיניום להתקנה תוצרת C.KAYAK

זוג מייצבים קשיחים כולל תושבות לקיאק תוצרת  C.KAYKA דגם: 113807מפרט:מייצבים לקיא..

₪1,564 ₪990
קיאק זוגי ישיבה עליונה דגם קסטור CASTOR כושר העמסה 300 ק"ג |C.KAYAK - אורך 380 ס"מ-כולל 2 מושב מרופד כולל 2 זוגות משוטים  -37 %