מבצעים: כל המוצרים באתר בהנחה חסוך עד 70%

ציוד צלילה וגלישה

ציוד צלילה וגלישה

עולם המים הינו עולם רחב מדהים אשר לא נמאס לחקור שוב ושוב עולם מופלא מלא בשוניות אלמוגים, מיני דגים, יצורי מים ואפילו ספינות טרופות או הרי געש תת-ימיים.

באמצעות מוצרי האיכות של National Geographic ™ תוכל לחוות לחקור ולגלות את העולם המופלא הזה באופן נוח ובטוח.

קווי המוצרים של National Geographic ™ מתוכננים באופן שיכול להתאים למשתמשים בכל רמות המיומנויות הנדרשות. מהשחיין המתחיל ועד הצוללן המקצועי.

סדרת EXPLORER הסייר של  National Geographic ™: הסדרה המקצועית. סדרה זו של National Geographic ™ כוללת את הציוד האיכותי והמקצועי ביותר. מיועדת לצוללנים מנוסים העושים שימוש של הציוד בטווח רחב ובעומק רציני. מוצרים מסדרה זו מאופיינים ע"י קו ייצור מקצועי העונה על כל דרישות הצוללן המקצועי.

סדרת EXPEDITION המשלחת National Geographic ™:  הסדרה הממוצעת מקו הייצור של National Geographic ™ מיועדת לספק מוצרים ברמה איכות גבוהה עד בינונית וברמת מחיר סבירה למשתמש.

סדרת EXPERIENCE ההתנסות National Geographic ™: הסדרה החסכונית של National Geographic ™ . קו זה מציע את הציוד החסכוני והטוב ביותר עבור כל צוללן מתחיל או חובבן. יחד עם זאת, מוצרים אלה שומרים על איכות ביצועים ברמה גבוהה.

סדרת ילדים National Geographic ™ נשיונל ג'יאוגרפיק: המוצרים מסדרת ילדים של National Geographic ™ מיוצרים בקפידה כדי לספק לילדים חוויה נוחה ובטוחה במים, כך צוללנים ושחיינים צעירים יכולים להתמקד בחוויה של יצירת זיכרונות חיוביות במים אשר יאפשרו לילדים להעריך ולכבד את עולם המים.

סדרת השחייה של National Geographic ™ : קו השחייה National Geographic ™ מציע מגוון רחב של מוצרים באיכות גבוהה, כולל מסכות שחייה טריאתלון, משקפי מגן, כובעי שחייה, כפפות שחיה, סנפירים לבריכה, ועוד. רמת האיכות, ההתאמה והתכונות של פריטים אלה זהה או אפילו גבוה יותר מכל מותג אחר מאותו תחום ייצור.

רשימת מוצרים מבית National Geographic ™ :

  • סטים  מסכה, סנפירים & שנורקל
  • מסרקים המורכבים מסכה & שנורקל
  • מגוון פריטים ייחודיים במארזים נפרדים: מסכות, סנפירים, ושנורקלים ארוזים בנפרד, מאפשר לך ליצור עבורך את הסט המתאים ביותר לצרכים האישיים שלך.
להצגה:
סינון לפי:
אטמי אוזניים  מסדרת Explorer ,  100% סיליקון היפואלרגנית תוצרת נשיונל ג'יאוגרפיק ™National Geographic -60%

אטמי אוזניים מסדרת Explorer , 100% סיליקון היפואלרגנית תוצרת נשיונל ג'יאוגרפיק ™National Geographic

אטמי אוזניים מסדרת Explorer , תוצרת נשיונל ג'יאוגרפיק ™National Geographic אטמי אוזניים עשויים גומי..

₪50 ₪20
כובע שחייה מקצועי מסדרת Explorer ,  100% סיליקון היפואלרגנית תוצרת נשיונל ג'יאוגרפיק ™National Geographic -45%

כובע שחייה מקצועי מסדרת Explorer , 100% סיליקון היפואלרגנית תוצרת נשיונל ג'יאוגרפיק ™National Geographic

כובע שחייה מקצועי מסדרת Explorer , למבוגרים 100% סיליקון היפואלרגנית תוצרת נשיונל ג'יאוגרפיק ™Nation..

₪110 ₪60