מבצעים: כל המוצרים באתר בהנחה חסוך עד 70%

גגון מנשא אופניים לרכב

גגון מנשא אופניים לרכב

גגון לרכב מסוג מנשא לאופניים או מתקן לנשיאת אופניים משמש בעיקר לנשיאת אופניים וציוד חוץ, אם כי ניתן להשתמש במתקן גגון על גג כדי לשאת מגוון רחב יותר של ציוד. ארגז חפצים לרכב או עריסה לגג הרכב לעומת זאת, משמשת לאחסון ציוד חפצים כלי עבודה ועוד בתוך הארגז חפצים המותקן על גג הרכב או בחלק האחורי של הרכב. מנשא לרכב מאפשר לך להעביר חפצים שאינך יכול להכניס למכונית, כמו למשל בגדים רטובים או מסריחים וציוד ספורט שאינך רוצה להכניס לתוך הרכב. ישנם הרבה סוגי מתקן לנשיאת אופניים בשוק, מתקן לנשיאת אופניים לוו גרירה, מתקן לנשיאת אופניים על גג הרכב, מתקן לנשיאת אופניים לגי'פ, מתקן אוניברסאלי לנשיאת אופניים, מתקן לנשיאת אופניים אוניברסלי, מתקן לנשיאת אופניים לטיוטה, מתקן לנשיאת אופניים למזדה , מתקן לנשיאת אופניים לקיה, מתקן לנשיאת אופניים לגגון, מתקן נשיאת אופניים לרכב

כך תוכלו לבחור גגון לרכב או מתקן לנשאית אופניים לרכב:

1.      בחר גגון לרכב מסוג מנשא אופניים התואם לסוג הרכב שלך. לרוב הגגונים לרכב יש דרישות התאמה והרכבה. לדוגמה, גגון לרכב מנשא אחורי דורש וו גרירה, מנשא אופניים המותקן על גבי כיסוי גלגל אחורי ניתן לחבר רק לרכבי שטח עם צמיג רזרבי המותקן בחלקו האחורי של הרכב וגגון לרכב מסוג מנשא המתחבר על גבי תא מטען יכול להתחבר רק לרכב ללא ספוילר.

2.      בחר גגון לרכב שיוכל להכיל את הציוד שאתה רוצה להעביר. גגון תא מטען, גגון לגג הרכב גגון אורך, גגון רוחב, תא חפצים לגג הרכב, עריסה לגגון הרכב, גגון לרכב למנשא אופניים לגג הרכב או לוו הגרירה, מנשא אופניים לתא מטען, מנשא אופניים לגג הרכב, גגון לנשיאת גלשן, גגון לרכב לנשיאת סאפ, גגון לרכב לנשיאת סקי וסנובורד, גגון לרכב לנשאית סירה, גגון לרכב לנשיאת כלי עבודה, גגון לרכב לנשיאת מיכלים, גגון לרכב לנשיאת ארון, גגון לרכב המתחבר לגג הרכב.

3.      לפני הבחירה כדאי להחליט איזה גגון או מתקן לנשיאת אופניים הכי מתאים לצרכים שלך כמו האם אתה רוצה גגון שניתן להתקנה בקלות והכי חשוב שניתן להסיר בקלות ולהעבירו לרכב אחר.

4.      שקול את היתרונות והחסרונות של כל סוג גגון לרכב. גגון לרכב מסוג מנשא אופניים ניתן למצוא באופנים שונים לגג הרכב, לוו גרירה או לתא מטען, לפני שאתה בוחר גגון לגג הרכב מסוג מנשא אופניים יש לוודא כי הגגון יהיה יציב מספיק על מנת שהאופניים לא יתנדנדו במהלך הנסיעה.

5.      גגון מנשא לרכב המתחבר לתא המטען הם בחירה כלכלית טובה עבור אנשים שצריכים רק להעביר אופניים מדי פעם. יש לנקוט בזהירות מסוימת בעת התקנתו, כדי למנוע שריטות של צבע המכונית. החיסרון העיקרי הוא שאי אפשר לפתוח את תא המטען בעת ​​התקנת הגגון. כמו כן, ישנם מנשאים עם רצועות שניתן לחתוך, כך שאופניים פחות בטוחים מפני גניבה.

6.      גגון לרכב מסוג מתקן לנשיאת אופניים לתלייה על וו גרירה דורשים התקנה מורכבת יותר מכל מנשא אחר . מנשא אופניים  מסוג זה יכול לשאת עד 5 זוגות אופניים וזו יכולה להיות הבחירה האידיאלית למשפחה. רצוי לבחור מנשא  איכותי עם התקנה איכותית מקצועית שיאבטחו את האופניים במהלך הנסיעה

7. מתקן לנשיאת אופניים המותקן על גבי גלגל רזרבי המיועד לג'יפים – מנשא אופניים מסוג זה אינו מעכב את הגישה לדלת האחורית, והוא ניתן להתאמה ברכבי SUV או ג'יפים יש להתאים לסוג הרכב עם זאת, הם מוגבלים לרכבים עם צמיג רזרבי המותקן על הדלת האחורית.

להצגה:
סינון לפי:
 מנשא אופניים לרכב אלומיניום כולל נעילה לאופניים וחיבור לגג הרכב דגם BICI2000 תוצרת  | FABBRI איטליה -33%

מנשא אופניים לרכב אלומיניום כולל נעילה לאופניים וחיבור לגג הרכב דגם BICI2000 תוצרת | FABBRI איטליה

 מנשא אופניים אלומיניום עם מנעול לגג הרכב דגם BICI2000 תוצרת  | FABBRI איטליה דגם: 620133..

₪690 ₪460
 מנשא אופניים לרכב משולב אלומיניום חיבור על גג הרכב כולל נעילת אופניים -42%

מנשא אופניים לרכב משולב אלומיניום חיבור על גג הרכב כולל נעילת אופניים

 גגון לרכב מנשא אופניים לגג הרכב מאלומיניום כולל נעילת אופניים דגם: 566900 מפרט: מנשא אופנ..

₪429 ₪249

גגון לרכב מסוג מנשא אופניים אלומיניום עם נעילה חיבור על גג הרכב | MENABO

 מנשא אופניים לגג תוצרת MENABO איטליה דגם: ASSO מפרט: מנשא אופניים לזוג אופניים מתחבר למו..

₪460
מנשא אופניים MOZZQUITO3 מתחבר לתא המטען ברכב -39%

מנשא אופניים MOZZQUITO3 מתחבר לתא המטען ברכב

 מנשא אופניים MOZZQUITO3 מתחבר לתא המטען ברכב דגם: 381290 מפרט: מנשא אופניים עם חיבור לתא ..

₪569 ₪349
מנשא אופניים לוו גרירה  - 2 זוגות | MONT BLANC -18%

מנשא אופניים לוו גרירה - 2 זוגות | MONT BLANC

מנשא אופניים לוו גרירה  - 2 זוגות | MONT BLANC דגם: MBL205 מפרט: מתאים ל 1-2 אופניים (מקסי..

₪699 ₪570
מנשא אופניים לוו גרירה  - 3 זוגות | MONT BLANC -24%

מנשא אופניים לוו גרירה - 3 זוגות | MONT BLANC

מנשא אופניים לוו גרירה  - 3 זוגות | MONT BLANC דגם: MBL206 מפרט: מתאים ל-3 זוגות אופניים ..

₪599 ₪455
מנשא אופניים לוו גרירה ל-2 זוגות BUZZ RACK -21%

מנשא אופניים לוו גרירה ל-2 זוגות BUZZ RACK

מנשא אופניים המתחבר לוו גרירה BUZZ RACK  מפרט: מנשא אופניים איכותי עם חיבור לוו גרירה ברכב ..

₪1,999 ₪1,575