מבצעים: כל המוצרים באתר בהנחה חסוך עד 70%

אוהלים

אוהלים

איך לבחור אוהל מתאים לקמפינג או לשטח?

טיפים חשובים לרכישת אוהל - כיצד לבחור את האוהל המתאים לקמפינג. קמפינג לרכב עם משפחה או חברים הוא בילוי קיץ נהדר עבור רבים מאיתנו. בין אם אתר הקמפינג עצמו הוא האטרקציה העיקרית ובין אם זה פשוט מחנה הבסיס שלכם לפעילויות סמוכות, מאמר זה יעזור לכם למצוא את אוהל הקמפינג הנכון – ה"בית" הרחק מהבית.הפרמטר הראשון בבחירת אוהל הוא הגודל הנחוץ לך. בחר תחילה דגם על פי גודל הקבוצה שלך והאם אתה זקוק לשטח נוסף לחברים, ציוד או כלבים. לא קיים תקן תעשייתי המגדיר ממדי אוהל לאדם ולכן כדאי שתעשה את החישוב בהתאם לגודל האוהל והאפשרויות שהן מותירות לך בהתאם לדרישותיך.

העצה הכללית שלנו בבבחירת גודל היא התאמת הממדים (שטח רצפה) למספר האנשים שאתה רוצה לאחסן, האם הציוד יאוחסן בתוך האוהל או בנפרד ובהתאם לכך, לבחור את המידה המתאימה.

בחירת אוהל בהתאם לעונתיות – לכל אוהל ייעוד והתאמה עונתית. אם לא צוין על גבי המוצר התאמה עונתית, כדאי לוודא עם הספק לכמה עונות האוהל מתאים, לפני הרכישה.

אוהל לשלוש עונות:

ללא ספק הבחירה הפופולארית. אוהלים לשלוש עונות מיועדים לתנאים הממוזגים יחסית של 3 עונות בשנה האביב, הקיץ והסתיו. לרוב הם מצוידים ברשת/ רשתות כדי להגביר את זרימת האוויר בתוך האוהל וכמובן מרחיקה חרקים מהאוהל. אוהלים לשלוש עונות, יכולים להתמודד עם פגעי השמש / רוח / גשם קל אך הם אינם הבחירה הטובה ביותר לחשיפה מתמשכת לסופות קשות, רוחות אלימות או שלג כבד.

אוהל  ל3-4 עונות: אוהלים בעונה המורחבת (3+ עונות) מיועדים לשימוש ממושך בן שלוש עונות, מתאים לשימוש בקיץ אך גם טיולים בתחילת האביב ובסתיו המאוחר כאשר יתכן ויתקל בשלג מתון. המטרה שלהם: להציע איזון של אוורור, כוח ושמירה על חום. בדרך כלל הם כוללים 1 או 2 מוטות נוספים ופחות לוחות רשת מאשר דגמים טהורים משלוש העונות. זה הופך אותם ליציבים וחמים יותר מאוהלים לשלוש העונות. אוהלים בעונה המורחבת הם בחירה טובה עבור מי שעושה טיולים תכופים ליעדים חשופים לגובה. הם אמנם יציבים מאוד, אך הם אינם מבוצרים במלואם בגלל מזג אוויר חורפי קשה כמו אוהלים בני ארבע עונות.

אוהל לארבע עונות: ניתן להשתמש באוהלי הרים הנדסיים בכדי לעמוד בפני רוחות עזות ובעומסי שלג משמעותיים בכל עונה. עם זאת, תפקידם העיקרי הוא לעמוד איתן אל מול מזג אוויר בלתי-אפשרי ברצינות, בעיקר בחורף או מעל קו המשווה.

אוהל 4 עונות מורכב מיותר מוטות בסיס לשלד ועשוי מעטפת מבדים כבדים יותר מאשר אוהלים לשלוש עונות. עיצובי הכיפה המעוגלים שלהם מבטלים חללי גג שטוחים שבהם השלג יכול לאסוף. הם פחות מאווררים מבחינת רשתות ומפתחים. זה מפריע לאוורור ויכול לגרום להם להרגיש חמים ומחניקים במזג אוויר חם. אך במזג אוויר קר קיצוני עם רוחות, אוהל בן ארבע עונות מספק מקום מפלט מרגיע.

דלתות אוהל: בעת בחירת האוהל, חשוב על מספר הדלתות שאתה צריך כמו גם על צורתן וכיוונן. אם אתה בקמפינג עם המשפחה שלך, דלתות מרובות עוזרות לך להימנע מצפיפות בכניסה ויציאה מהאוהל.   

מוטות אוהל: מבנה העמוד של האוהל עוזר לקבוע עד כמה קל או קשה להרכבה. כמעט כל אוהלי המשפחה בימינו הם אוטומטיים. המשמעות היא שאינן דורשות השקעה רבה בהרכבה. היתרון הגדול בכך הוא שתוכלו להרים את האוהל ולהעביר אותו ממקום למקום באופן פשוט. תוכלו גם לנער ממנו בקלות לכלוך לפני שתורידו אותו.

סוג המוטות: אם בחרת אוהל פתיחה רגילה ודא כי הפתיחה פשוטה להרכבה. מוטות אלומיניום חזקים ועמידים יותר מפיברגלס.

פרפר גשם (כיסוי עליון) - פרפר גשם הוא כיסוי נפרד למים המיועד להתאים לגג האוהל שלך. השתמש בו בכל פעם שצפוי גשם או טל, או בכל עת שתרצה לשמור על מעט חום נוסף.

חומרי מעטפת האוהל: כשאתם עושים קניות, שימו לב כי מעטפת האוהל מיוצרת בצפיפות גבוהה ככל שצפיפות החומר גבוהה יותר, כך עמידותו תהייה גבוהה יותר בפני נזקי מזג האוויר. אטימות למים, הגנה מפני חום או קור ועמידות לאורך זמן.

אוורור לאוהל: אוורור באוהל חשוב במיוחד בעונות החמות. רשת מאפשרת השארת דלת או חלון האוהל פתוחים לצורך אוורור וזרימת אוויר ללא חשש מכניסת יתושים או חרקים לאוהל.

הרשתות מותקנות לרוב בתקרה, בדלתות ובחלונות האוהלים. זה מאפשר אוורור והימנעות מחרקים בו זמנית. לאוהלים בעונות החמות ולחות, עדיף לבחור אוהל עם רשתות כולל דלתות שניתן לסגור באמצעות רוכסן בלילה / בגשם / רוחות.

לולאות וכיסים פנים: לולאת פנס מונחת לרוב במרכז התקרה של האוהל לתליית פנס. ניתן להשתמש בלולאות על קירות אוהל פנים כדי לחבר מדף רשת (המכונה לופט ציוד, הנמכר בנפרד) כדי להרחיק פריטים קטנים מרצפת האוהל. באופן דומה, כיסי פנים עוזרים לשמור על האוהל שלך מסודר.

קיט יתדות לאוהל: יתדות מיועדים לחיזוק וייצוב האוהל לאחר פתיחתו. עם היתדות ניתן למתוח את האוהל לייצב אותו כך שיהיה עמיד בפני פגיעה קלה / קשה. ברוב האוהלים המובחרים, תקבל יחד עם האוהל קיט יתדות לחיזוק. יש לברר לפני הרכישה. במידה ואין קיט יתדות המצורף לאוהל, מוצלץ לרכוש בנפרד.

אוהל בן רגע - פתיחה מהירה:  אוהל מסוג פתיחה מהירה עם מנגנון מיוחד המאפשר פתיחה של האוהל בכמה רגעים בלבד. באוהל מסוג זה המוטות כבר מושחלים ומחוברים לאוהל באמצעות מנגנון עליון מרכזי. כל מה שעליך לעשות הוא ליישר את המוטות עד שתשמעו נקישת נעילה והאוהל עומד!

היתרון באוהל בן רגע  - פתיחה מהירה, סגירה מהירה, גמישות ועמידות.

מתאים למטיילים, למשפחות מבחר גדלים ועיצובים, אוהל בן רגע ל-3 אנשים, אוהל בן רגע ל-4 אנשים אוהל בן רגע ל-6 אנשים אוהל בן רגע ל-8 אנשים. אוהל בן רגע שתי שכבות, אוהל בן רגע משפחתי, אוהל בן רגע שתי כניסות רחבות, אוהל בן רגע פתיחה אוטומטית.

להצגה:
סינון לפי:
אוהל יחיד 2 שכבות כולל כיסוי גשם אוהל 3 עונות, למחנאות קמפינג וטיול שטח -42 %

אוהל יחיד 2 שכבות כולל כיסוי גשם אוהל 3 עונות, למחנאות קמפינג וטיול שטח

אוהל יחיד דו שכבתי -כולל כיסוי גשם דגם: 105210מפרט:אוהל יחיד דו שכבתי ל-3 עונות. שתי ד..

₪329 ₪190
אוהל עמידה ל-8 אנשים  ציפוי כסף אנטי UV פנימי  למחנאות קמפינג וטיול שטח Camp&Go -55 %

אוהל עמידה ל-8 אנשים ציפוי כסף אנטי UV פנימי למחנאות קמפינג וטיול שטח Camp&Go

אוהל עמידה משפחתי גבוה ל-8 אנשים - תוצרת Camp&Goדגם: 474508מפרט:אוהל עמידה ל-8 אנשים - א..

₪690 ₪310
אוהל פתיחה מהירה ל-6 אנשים דגם PAMPAS אוהל עמידה כולל נורה לאוהל מתנה UV פנימי  למחנאות קמפינג וטיול שטח Camp&Go -26 %

אוהל פתיחה מהירה ל-6 אנשים דגם PAMPAS אוהל עמידה כולל נורה לאוהל מתנה UV פנימי למחנאות קמפינג וטיול שטח Camp&Go

אוהל עמידה משפחתי גבוה ל-6 אנשים - תוצרת Camp&Go - פתיחה מהירה * כולל נורה לאוהל - מתנה ** ..

₪875 ₪650
אוהל פתיחה מהירה ל-8 אנשים כולל נורה אוהל עמידה גבוה ציפוי כסף אנטי UV פנימי  למחנאות קמפינג וטיול שטח Camp&Go -19 %
כיסא ים מתקפל לחוף ולקמפינג כיסא נוח לכל מטרה תוצרת NGL דגם פסם צבעוני -34 %

כיסא ים מתקפל לחוף ולקמפינג כיסא נוח לכל מטרה תוצרת NGL דגם פסם צבעוני

כיסא ים מתקפל - תוצרת NGL  דגם פסיםדגם: 103800מפרט:כיסא ים מתקפל  מתאים ל..

₪89 ₪59
כיסא ים מתקפל לחוף ולקמפינג כיסא נוח לכל מטרה תוצרת קמפגו Camp&Go -22 %

כיסא ים מתקפל לחוף ולקמפינג כיסא נוח לכל מטרה תוצרת קמפגו Camp&Go

כיסא ים מתקפל - תוצרת Camp&Go דגם פסיםדגם: 519533מפרט:כיסא ים מתקפל  מתאים לחוף או..

₪89 ₪69
כיסא ים מתקפל עם שולחן צד הכולל מעמד לכוס שתיה כיסא נוח  לקמפינג לכל מטרה תוצרת Camp&Go -41 %

כיסא ים מתקפל עם שולחן צד הכולל מעמד לכוס שתיה כיסא נוח לקמפינג לכל מטרה תוצרת Camp&Go

כיסא קמפינג מתקפל  כולל שולחן צד - תוצרת Camp&Goדגם: 476861מפרט:כיסא ים מתקפל עם שו..

₪169 ₪99
כיסא נוח לים לים שטח או קמפינג דגם GROUND  נמוך כיסא נוח מתקפל כולל מעמד לכוס ותיק נשיאה תוצרת Camp&Go -24 %

כיסא נוח לים לים שטח או קמפינג דגם GROUND נמוך כיסא נוח מתקפל כולל מעמד לכוס ותיק נשיאה תוצרת Camp&Go

כיסא נוח מתקפל לים לשטח ולקמפינג- תוצרת Camp&Goדגם: 476090מפרט:כיסא קמפינג מתקפל לי..

₪195 ₪149