מבצעים: כל המוצרים באתר בהנחה חסוך עד 70%

TOURING

TOURING

גילוי חדש וחוויות הרפתקאות מעולם לא היה מרגש יותר עם סאפ מסדרת הטורינג תוצרת אקווה מרינה. סאפ מסדרת הייפר HYPER הוא סאפ לשייט המושלם. מיוצר בטכנולוגיית תא כפול בלעדית המספקת בטיחות ונוקשות נוספים. דגם עם מסילות מקבילות יותר כולל זנב מורחב סאפ הייפר 2021  החדש שלנו הוא חסון אך ספורטיבי ומבטיח גלישה נקייה ישירה ובטוחה. 

חתירה על סאפ היא קודם כל חוויה של שייט והרפתקאות אינסופיות, ולוחות הסאפ המתנפחים מסדרת הייפר טורינג מיועדים בדיוק לכך. הם אידיאליים לסיור, חקר וגילוי. עם טכנולוגיית תא כפול לתוספת נוקשות ושיקול בטיחות, אלה לוחות סאפ המושלמים לטיול של מספר ימים או לעלייה בביצועים.

בסדרה שני גדלים 350/381 ס"מ שני הגדלים מהירים, קלים לחתירה ושומרים על איזון, גם אם אתה סאפר מתחיל שעולה על סאפ בפעם הראשונה. רוחב סאפ 81 ס"מ מעניק תוספת נפח וקשיחות יחד עם מרחב השומר עליכם ועל הציוד יבשים.

הקונסטרוקציה החדשה של תא כפול מעניקה תוספת נוקשות ויציבות ללא תחרות אשר הופכת את הייפר סאפ לאידיאלי לנשיאת ציוד קמפינג ואילו המתווה היעיל הופך אותו למושלם לשייט במהירות גבוהה המאפשר לך לחתור עוד ועוד... סאפ מתנפח דגם הייפר מסדרת הטורינג הולך להיות אמצעי התחבורה המועדף על כל חוקר חותר מקצועי או מתחיל שאפ. מהיר ונוח מתמיד. 

אקווה מרינה Aqua Marina היא אחד המותגים הפופולאריים ביותר בתחום הציוד של ספורט ימי. אקווה מרינה AM מתמחים בייצור סאפ מתנפח למטרות שונות, קיאק מתנפח, סירות מקצועיות מתנפחות, תיקי גב ותיקים אטומים, מגוון משוטים מקצועיים ,משוט לסאפ, משוט לקיאק או סירה, ג'קוזי מתנפח, חליפות גלישה, מכנסי גלישה ועוד..

המותג אקווה מרינה AM, נוסד בשנת 1991 מבין הראשונים שהחלו לייצר סאפ מתנפח בלחץ גבוה ובמשך הזמן הפך להיות סמל לייצור קפדני ואיכותי של ציוד ספורט ימי מתנפח.

בשנים האחרונות אקווה מרינה סיפקו למעלה ממיליון לוחות סאפ עמידה  ברחבי העולם. חברת אקווה מרינה שמה לה למטרה להציע קו איכותי של ציוד ספורט ימי ובמחיר סביר המיועדים לענות על מגוון השימוש הרחב בתחומי הספורט הפופולארי ביותר כיום.

איכות ללא פשרות - אקווה מרינה Aqua Marina שמה דגש על ייצור בהתאם לטכנולוגיות מתקדמות בתחום הייצור של ציוד ימי מתנפח כמו סאפ גלשן או קיאק מתנפחים. ייצור קפדני תוך שימוש בחומרים איכותיים ללא פשרות למיצוי הפוטנציאל המרבי של פס הייצור. אקווה מרינה מייצרת מוצרים המאפשרים למשתמשים שלה לפרוץ את כל הגבולות הקיימים וליהנות מספורט ימי כמו מקצוען אמיתי.

**אחריות - אין אחריות על מתנפחים לאחר פתיחת המוצר מאריזתו המקורית ** 

להצגה:
סינון לפי:
סאפ מתנפח 15PSi אקווה מרינה 381/81 ס"מ דגם הייפר BT-21HY02 כושר העמסה 170 ק"ג תוצרת Aqua Marina -18 %

סאפ מתנפח 15PSi אקווה מרינה 381/81 ס"מ דגם הייפר BT-21HY02 כושר העמסה 170 ק"ג תוצרת Aqua Marina

המטרה העיקרית בעלייה על לוח סאפ היא צבירת הרפתקאות אינסופיות. סאפ מתנפח דגם הייפר החדש מיועד בדיוק ל..

₪3,525 ₪2,890