מבצעים: כל המוצרים באתר בהנחה חסוך עד 70%

סירת אלומיניום

סירת אלומיניום

                                            **חדש באתר** חדש באתר** מבחר סירות אלומיניום בדגמים מרהיבים *

דגמים חדישים של סירה קשיחה לדייג עשויה מאלומיניום איכותי המותאם לכל מטרה מתאימה לספורט, שייט אגמים,שייט בים ודייג סירות איכותיות קשיחות תוצרת פרסון PARSUN דגמי DISCOVERY דיסקברי עיצוב וייצור על פי טכנולוגיה אמריקאנית.

סירת דייג מאלומיניום עיצוב  ספיד בוט SPEED BOAT, מיוצרות מאלומיניום בסיסי מגולוון אינו מחליד ומתאים למים מתוקים / מלוחים.

האם סירת דייג מאלומיניום היא הבחירה הטובה ביותר עבורך? לצורך כך כדאי לבדוק יתרונות מול חסרונות של סירת דייג מאלומיניום. לפני החלטה כדאי לבדוק הוצאות, משקל, חוזק, כשירות ים ותחזוקה. בכל קטגוריות אלה, סירות אלומיניום בדרך כלל עדיפות!

באופן כללי, סירה מאלומיניום יקרה משמעותית מסירת פיברגלס בסדר גודל דומה. סירת אלומיניום שוקלת פחות - לפעמים פחות מחצי - מה שאומר שלא רק שהיא קלה יותר לשייט או נשיאה אלא שהיא יכולה לשוט מהר יותר עם מנוע קל יותר. סירה מאלומיניום חוסכת לך דלק ועלויות כמובן.  

יתרון משקל סירת אלומיניום לעומת סירת פיברגלס:

אלומיניום הוא חומר קל יותר מפיברגלס ועל כן סירת אלומיניום היא קלה יותר מסירת פיברגלס. המשקל הקל יותר של סירת אלומיניום לא אומר שהסירה פחות חזקה או ראויות לים. למעשה, לסירות אלומיניום יש יתרון בולט על פני פיברגלס: הן נוטות לשקוע במקום להתנפץ, כשהן פוגעות בסלעים או במכשול.

יתרון מבחינת תחזוקה:

תחזוקה של סירת אלומיניום היא פשוטה ביותר. כשמדובר בתחזוקת אלומיניום, כל שעליך לעשות הוא לשטוף את הסירה ולשפשף את הקשקשים בסוף היום.לפיברגלס יש יתרון אחד בכל הנוגע ניתן לתכנון גוף הסירה ניתן לעצב אותן באופן חופשי יותר עם עקומות מורכבות יותר, כמו משטחי הקצעה מרופדים ומושבים מיוחדים. עם זאת, לעיקולים המורכבים שנמצאים מעל קו המים יש גם חיסרון: הם מובילים עבורך יותר עבודה, כושר העמסה שלו קטן ודורש מנוע גדול יותר עם תצרוכת דלק גבוהה יותר.

מבנה סירת אלומיניום:

סירות אלומיניום כמובן אינן נוצרות באופן זהה. ישנן סירות דייג מאלומיניום המרותכים זה לזה ובניגוד לסירה עם חיבור באמצעות מסמרים, יחזיקו מעמד זמן רב יותר וידלפו פחות. תמיד שימו לב לעובי הסירה

אם כן לסירת דייג מאלומיניום יש את היתרונות שלה אל מול החסרונות אבל לא משנה איזה סוג של סירת דייג אתם מעוניינים, רוב הסיכויים שסירת אלומיניום היא אפשרות טובה!

להצגה:
סינון לפי:
**חדש** סירה אלומיניום קשיחה 2.90 מטר דגם K300 דיסקברי תקן CE אירופאי תוצרת PARSUN -25 %

**חדש** סירה אלומיניום קשיחה 2.90 מטר דגם K300 דיסקברי תקן CE אירופאי תוצרת PARSUN

  סירה קשיחה אלומיניום 300 PARSUN תקן CE אירופאי דגם K300 דיסקברי דגם חדי..

₪8,490 ₪6,400
**חדש**סירה אלומיניום קשיחה 3.50 מטר דגם K350 דיסקברי תקן CE אירופאי תוצרת PARSUN -21 %

**חדש**סירה אלומיניום קשיחה 3.50 מטר דגם K350 דיסקברי תקן CE אירופאי תוצרת PARSUN

  סירה קשיחה אלומיניום 350 PARSUN תקן CE אירופאי דגם K350 דיסקברי דגם חדי..

₪9,490 ₪7,500
**חדש**סירה אלומיניום קשיחה 3.80 מטר דגם B380 דיסקברי תקן CE אירופאי תוצרת PARSUN -21 %

**חדש**סירה אלומיניום קשיחה 3.80 מטר דגם B380 דיסקברי תקן CE אירופאי תוצרת PARSUN

  סירה קשיחה אלומיניום 380 PARSUN תקן CE אירופאי דגם B380 דיסקברי דגם חדי..

₪14,900 ₪11,700